TERMINALE INTERAKTYWNE

SKLEPY POŁĄCZONE Z SIECIĄ

Transformacja cyfrowa sklepów to nie tylko modny w ostatnich czasach trend. To kluczowy czynnik wpływający na powodzenie firm z segmentu detalicznego.

Współcześni klienci wymagają takiego samego poziomu doświadczenia oraz satysfakcji od wszystkich kanałów sprzedażowych. Aby sprostać tym wymaganiom, a nawet je przekroczyć, AXIA Digital usuwa granice między sprzedażą fizyczną a elektroniczną. W rezultacie kupujący są lepiej obsługiwani, a firmy zyskują wiele korzyści, na przykład:

 • atrakcyjniejsze punkty sprzedaży,
 • zwiększoną lojalność klientów
 • wyższą sprzedaż i zwrot z inwestycji.

JEDEN TERMINAL, WIELE FUNKCJI

PUNKTY SPRZEDAŻY PO CYFRYZACJI ZAPEWNIAJĄ NAJLEPSZE DOŚWIADCZENIE KONSUMENCKIE

Odpowiednie systemy i urządzenia

Wprowadzenie rozwiązań cyfrowych do sklepów to nie wszystko, jako że konieczne jest jeszcze przyciąganie klientów i ich konwersja. Prawdziwym wyzwaniem transformacji cyfrowej w sektorze detalicznym jest wybranie odpowiedniego rozwiązania, które spełnia wymagania klientów i gwarantuje zwrot z inwestycji firmy. Rozwiązanie musi zapewniać wymierne efekty w zakresie zwiększania ruchu w sklepie oraz przychodów. Dzięki pionierskiemu podejściu AXIA Digital wprowadza rozwiązania zapewniające wysoką wartość dodaną w celu wspierania firm w transformacji cyfrowej. Zespół ekspertów pomaga klientom w wyborze i wdrażaniu odpowiednich rozwiązań, które przekładają się na wyższą konwersję w punktach sprzedaży.

AXIA Digital projektuje, produkuje, rozprowadza i integruje dynamiczne rozwiązania prezentacyjne, kioski i meble interaktywne. Pracując z firmami, AXIA Digital bierze pod uwagę

 • konkretne strategie i cele dla każdego klienta,
 • najlepsze możliwe doświadczenia konsumenckie na każdym etapie procesu zakupu,
 • dostarczenie odpowiedniej zawartości w odpowiednim momencie w punktach sprzedaży,
 • zoptymalizowane ścieżki zakupowe prowadzące kupującego aż do płatności.

AXIA DIGITAL ZMIENIA PUNKTY SPRZEDAŻY W UNIKALNE DOŚWIADCZENIA KLIENCKIE

Tworzenie koncepcji działania

Projekt graficzny i wizualizacje

Dedykowane oprogramowanie

Usługi dystrybucji i logistyki

Linie informacyjne dla sklepów

Raportowanie

KLUCZOWE CZYNNIKI SUKCESU ZAPEWNIANE W RAMACH WSPÓŁPRACY Z AXIA DIGITAL

Modyfikowalny design

Design punktów sprzedaży ma ogromny wpływ na przyciąganie klientów i rozpoznawalność marki.

Różnorodność elementów

Elementy kiosków mogą być wybierane odpowiednio do wymagań, na przykład z większym ekranem czy skanerem kodów kreskowych.

Oprogramowanie

Oprogramowanie może być dostosowane do konkretnych potrzeb, na przykład w celu stworzenia interaktywnego interfejsu.

Zarządzanie projektami

Od doradztwa na temat rozwiązania, przez produkcję, logistykę aż po serwis kiosku.

ROZWIJANIE RUCHU SKLEPOWEGO DZIĘKI TERMINALOM LOTERYJNYM

AXIA Digital wspomaga firmy w uruchamianiu sklepowych rozwiązań cyfrowych za pomocą zestawu narzędzi marketingowych dostosowanych do konkretnych potrzeb i budżetów. Interaktywne terminale z grami działają szczególnie dobrze w zakresie generowania ruchu w punktach sprzedaży, zachęcając kupujących do odwiedzenia sklepu i budując lojalność klientów.

KIOSKI I MEBLE INTERAKTYWNE

AXIA Digital specjalizuje się w integracji nowoczesnych technologii dotykowych dla ekranów od 7 do 103 cali. Zespół wdraża spersonalizowane kioski i meble interaktywne, korzystając z najnowszej technologii dostępnych na rynku.

INTERAKTYWNE TERMINALE Z EKRANAMI DOTYKOWYMI

AXIA Digital oferuje terminale kompaktowe, montowane na ścianach lub stojące samodzielnie, korzystające z najnowszej technologii dotykowej, dopasowane do ograniczeń przestrzeni. Terminale mogą zawierać :

 • spoty świetlne,
 • głosniki,
 • czytniki kodów kreskowych,
 • czytniki RFID,
 • drukarki,
 • kamery internetowe,
 • podświetlenie przodów i boków.

WYŚWIETLACZE INTERAKTYWNE

Wyświetlacze interaktywne AXIA Digital o rozmiarach od 32 do 65 cali są projektowane zgodnie z wymaganiami klienta. Solidna i stabilna konstrukcja zapewnia zróżnicowane funkcje. Wyświetlacze interaktywne mogą być wykorzystywane podczas targów czy w sklepach w celu udostępnienia dodatkowych danych.

OKNA DOTYKOWE

Poprzez połączenie ekranów z projektorami AXIA Digital jest w stanie zmienić proste okno wystawowe w dużą, interaktywną przestrzeń. Oprócz projektowania i wdrażania takich rozwiązań AXIA Digital oferuje również specjalistyczne ekrany LCD o wysokiej jasności do wystaw.

PANELE PC I TABLETY

AXIA Digital oferuje szereg kompaktowych paneli dotykowych zaprojektowanych do użycia w terminalach interaktywnych i wyświetlaczach. Rozwiązania o wielkości od 7 do 22 cali posiadają wbudowane panele TFT z technologią rezystancyjną lub pojemnościową. Wszystkie panele i tablety są kompatybilne ze stalowymi ramami oferowanymi przez AXIA Digital, które umożliwiają montaż płaski lub pod kątem.

RAMKI WIDEO

AXIA Digital oferuje mini ekrany w rozmiarach od 7 do 24 cali. Ekrany wideo sprawdzają się szczególnie dobrze na dynamicznych wystawach punktów sprzedaży. Sprzedawcy często korzystają z mini ekranów w celu prezentowania interaktywnych treści wideo klientom sklepów. Treści można łatwo zmieniać przez wprowadzenie pendrive’a USB, karty pamięci lub przez rozwiązania dystrybucji cyfrowej tworzone przez AXIA Digital.

© 2017 ALL RIGHTS RESERVED.